Chladiace kondenzačné jednotky ZEAS

Daikin ponúka bezkonkurenčné skúsenosti a spoľahlivosť v kompresorovej technológii. Kondenzačné jednotky ZEAS od Daikin v kombinácii so systémami Conveni-Pack a kondenzačnými jednotkami sú navrhnuté tak, aby ponúkali každému zákazníkovi riešenie, ktoré je pre neho ideálne. Ako súčasť politiky trvalej udržateľnosti kondenzačné jednotky ZEAS používajú chladivo R-410A, a preto plne vyhovujú európskej smernici o F-plyne a smernici o ekodizajne. Rozsiahle testovanie počas výroby, inteligentné inštalácie od vyškolených profesionálov a dôveryhodný popredajný servis zaisťujú, že s týmto produktom budete spokojný.

Chladiace kondenzačné jednotky ZEAS

Vypracujeme pre Vás cenovú ponuku na mieru

Mám záujem o konzultáciu

Vlastnosti produktov Daikin ZEAS

Energetická účinnosť

Kondenzačné jednotky ZEAS, vybavené značkovou VRV technológiou a invertor technológiou, znižujú vašu spotrebu energie o 10 až 35% pri porovnaní s klasickými systémami chladenia. V kombinácii s našou technológiou úspory sú kondenzačné jednotky ZEAS účinnejšie, majú dlhšiu životnosť a vyšší výkon než iné riešenia na trhu.

Jednoduchá inštalácia

Jednotky ZEAS sú zmontované vo výrobe a ich menšia zastavaná plocha uľahčuje inštaláciu v malých priestoroch. Ich modulárny dizajn maximalizuje flexibilitu inštalácie, pretože môžete zoskupiť vonkajšie jednotky v blokoch alebo radách, prípadne ich rozmiestniť okolo budovy podľa svojich potrieb. Zabudované ovládacie prvky a funkcie automatizovanej optimalizácie umožňujú nainštalovať jednotku ZEAS ako riešenie typu plug-and-play.

Výhody Daikin ZEAS

Znižuje spotrebu energie o 10% až 35% v porovnaní stradičným chladiacim zariadením.
Tichá prevádzka, ktorá neruší zákazníkov a susedov. Vysoká akustická izolácia kompresorov.
Môže byť pripojený k monitorovaciemu systému tretej strany. Chladiaca jednotka môže byť ovládaná vzdialene. Diaľkové ovládanie cieľovej teploty vyparovania, resetovanie chýb a ďalšie funkcie.
Kondenzačné jednotky ZEAS sú prísne testované na montážnej linke. Antikorózna úprava na skrini zabezpečuje dlhú životnosť aj v extrémnych podmienkach.