Conveni Pack

Conveni-Pack je unikátne komplexné riešenie, ktoré kombinuje komfortné chladenie a vykurovanie v jednom systéme, ktorý umožňuje účinné vykurovanie vašej predajne rekuperovaným teplom. Spoločnosť Daikin je silným konkurentom na trhu s chladiacimi zariadeniami. Cieľom Daikinu je poskytnúť ideálne riešenie pre každú konkrétnu situáciu zákazníka. Keďže výrobky obsahujú najnovšie technológie, môžeme zabezpečiť dosiahnutie najvyššej úrovne energetickej účinnosti. Jednotky Daikinu sú tiež prísne testované, aby vám poskytli úplne spoľahlivú prevádzku.

Conveni Pack

Vypracujeme pre Vás cenovú ponuku na mieru

Mám záujem o konzultáciu

Vlastnosti produktov Conveni-Pack

Široká škála klimatizačných jednotiek Conveni-Pack umožňuje dosiahnuť ideálne klimatické podmienky. Vaši zákazníci v obchode sa musia citiť príjemne, a to im vie zarušiť poskytnutie ideálnej teploty. Medzi hlavné výhody riešenia patrí:

Flexibilná inštalácia

Zabalený a otestovaný systém znižuje náklady na inštaláciu vďaka variabilným a modulárnym zostavením. So svojim modulárnym a kompaktným dizajnom sa jednotka Conveni-Pack jednoducho inštaluje. Jej zastavaná plocha je až o 60% menšia než pri klasických systémoch a je ideálnym riešením pre malé až stredne veľké budovy s obmedzeným priestorom, pretože sa vyžaduje len jedna vonkajšia jednotka. Od uvedenia na trh bol Conveni-Pack uznávaný ako inovatívny a šetrný k životnému prostrediu a získal mnoho ocenení.

Energeticky a nákladovo úsporné riešenie

100% vyrobeného tepla je získaného z chladiacich boxov a výparníkov vo vnútri obchodu, teplo sa následne posiela do vnútorných klimatizačných jednotiek čoho výsledkom sú vysoké úspory nákladov a dosiahnutia bezkonkurenčnej energetickej úspornosti. Daikin Conveni-Pack, vybavený našou značkovou VRV technológiou a inovatívnou technológiou rekuperácie tepla, môže znížiť vašu spotrebu energie až o 50%.

Možnosti ovládania

Na optimalizovanie prevádzky jednotky a spotreby energie si vyberte ovládanie na mieste, online alebo diaľkové ovládanie. Zabudované diagnostické nástroje a servisný kontrolný nástroj zjednodušujú údržbu zakaždým zaisťujú spoľahlivú prevádzku. Náš unikátny Daikin adaptér Modbus môže pripojiť Conveni-Pack k vášmu systému riadenia budovy a monitorovaciemu systému teploty od iného výrobcu.

Celoročná komfortná klíma

Teplo získané z chladiacich a mraziacich vitrín sa môže použiť na vykurovanie skladu. Na jar alebo na jeseň sa teplo získané z mraziarenských boxov môže použiť na ohrev predajne a prebytok sa vypúšťa von. V zime sa teplo extrahuje z vonkajšieho vzduchu a kombinuje s teplom získaným z mraziarenských skríň a používa sa na ohrievanie obchodu.

Výhody Daikin Conveni-Pack

Komfort: Jednotky Daikinu pracujú v mimoriadne nízkych hladinách hluku a chladiace jednotky udržujú jedlo a nápoje v ideálnych teplotách.
Pokročilá technológia: Conveni-Pack používa renomovanú VRV technológiu a optimalizované ovládacie prvky.
Inovatívne funkcie: Vyrobené tak, aby spĺňali a prekračovali predpisy o energetickej účinnosti.
Spoľahlivosť: dlhodová záruka vďaka optimalizácii cyklov štart / stop, jednosmerných motorov a celkovej bezpečnosti.