Klimatizácie pre dom a byt

Klimatizácie DAIKIN: dokonalý komfort pre váš domov

Viac ako deväťdesiat rokov Daikin vyvíja a vyrába vysoko kvalitné klimatizačné systémy, ktoré vytvárajú dokonalé tepelné pohodlie. Prinášajú kompletné riešenia pre domácnosti a kancelárske priestory, rešpektujúc životné prostredie, čo vyžaduje najvyššiu úroveň inovácií a kvality.


Prečo by ste si mali vybrať Daikin?

Daikin sa zaväzuje, že sa môžete spoľahnúť na nikdy nekončiaci komfort. Svoje dlhoročné skúsenosti táto značka premieta do technologickej excelentnosti, zameriava sa na dizajn a poskytuje ten najkvalitnejší zážitok v podobe perfektného pohodlia. S nízkou spotrebou elektrickej energie sú výrobky klimatizácii Daikin na čele, pričom ich neustále inovuje pre čo najnižší dopad na životné prostredie.


Prečo si vybrať firmu PEGAS - Home Comfort Expert partnera DAIKIN?

90-ročné pôsobenie značky Daikin na trhu dovoľuje poskytnúť vám tú najlepšiu starostlivosť vďaka dlhoročným partnerstvám založeným na dôvere. Partneri značky Daikin, ktorí môžu využívať názov Home C°mfort Expert (špecialista na komfort v interiéri) boli vybraní na základe prísneho výberového konania. Sú to partneri, ktorí sú špecialistami vo svojom odbore a sú výborne oboznámení s produktmi a technológiami Daikin a poskytujú prvotriedne služby. Vďaka špeciálnej podpore od spoločnosti DaikinHome C°mfort Experti a ich partneri schopní poskytnúť výhodnejšie ceny a lepšie služby ako iné inštalačné firmy. V našom exkluzívnom showroome v Prešove si môžete prezrieť a vyskúšať vami preferovanú jednotku a pred jej kúpou sa s ňou do detailu zoznámiť. To znamená, že pre výber klimatizačných zariadení ste v tých najlepších rukách!


Líder v klimatizačných riešeniach

Široký sortiment energeticky účinných klimatizačných jednotiek Daikin vám ponúka chladenie a vykurovanie počas celého roka. Pozrite sa, aké výhody vám ponúkajú klimatizačné jednotky Daikin:

 • Energeticky účinné technológie pre budúcnosť: Riešenia chladenia Daikin sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. Kladieme dôraz na obnoviteľnú energiu, inovatívne technológie ako sú invertor a rekuperácia tepla.
 • Vynikajúci dizajn: Klimatizácie a ďalšie produkty značky Daikin sú pravidelne oceňované ako najlepšie dizajnérske kúsky. V našom portfóliu nájdete mnoho dizajnových riešení, ktoré dokonale sadnú vášmu interiéru.
 • Optimálny komfort: Klimatizácie Daikin nie sú len o chladení. Naše jednotky okrem toho vyvažujú úrovne teploty, vykurovania, vlhkosti a čistoty vzduchu.
 • Inteligentné ovládanie: Ovládanie klímy je s Daikinom zábava a pre vás to znamená, že je jednoduché, intiutívne, inteligentné a energeticky účinné.


Ako triedime riešenia pre klimatizácie?

Komfort, charakteristiky a funkcie klimatizácii Daikin

Prečo si vybrať Daikin klimatizáciu?

 • Ideálne riešenie pre každú aplikáciu vďaka širokému sortimentu dostupných produktov.
 • Nízke účty za energiu vďaka vysokým sezónnym energetickým triedam až A+++ a režimom úspor energie, aký umožňuje napr. inteligentný senzor Daikin Eye. Jednotky vybavené snímačom Inteligentné oko (okrem všetkých výhod normálneho inteligentného oka) môžu automaticky smerovať priame vyfukovanie vzduchu mimo pobytovú zónu osôb v miestnosti, čím predchádzajú diskomfortu spôsobenému priamym fúkaním vzduchu na osobu. Inteligentné oko je skvelá funkcia na úsporu energie, pretože zistí, kedy sa v miestnosti nikto nenachádza, ale nechá jednotku zapnutú. Ak sa do 20 minút nikto nevráti do miestnosti, jednotka automaticky prejde do úsporného režimu.
 • Ovládenie pomocou aplikácie pre smartphone alebo užívateľsky prístupného diaľkového ovládača.
 • S aplikáciou Daikin Online Controller môžete ovládať a monitorovať stav svojho vykurovacieho systému alebo až 50 Split klimatizačných jednotiek.
 • Nízka hladina hluku a skvelo usporiadané prúdenie vzduchu. Niektoré z našich vnútorných jednotiek môžu dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť dokonca až 19 dBA, čo je na úrovni šuchotania lístia vo vetre a to im umožňuje zapnutie aj počas noci. Niektoré vonkajšie jednotky majú tiež tichú prevádzku a preto je možné ich využiť v husto osídlených oblastiach alebo bytovkách, kde nebudú rušiť susedov ani počas noci.
 • Mriežkový snímač zisťuje teplotu rôznych povrchov v miestnosti ich rozdelením do mriežky so 64 rôznymi štvorcami a následným smerovaním teplého alebo studeného vzduchu na miesta, kde je to potrebné, aby sa zaistilo rovnomerné rozloženie teploty
 • 3D prúdenie vzduchu predstavuje kombináciu vertikálneho a horizontálneho automatického pohybu výfukových lamiel, aby prúd studeného alebo teplého vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov.
 • Pri inštalácii v blízkosti vykurovacieho zariadenia (napr. krbu alebo peci) a dosiahnutí nastavenej teploty, ventilátor pokračuje v prevádzke, kým nebude v celom dome rovnomerná teplota.
 • Flash streamer používa elektróny na spustenie chemických reakcií s molekulami vzduchu a tým rozkladá plesne a vírusy, čím pre vás vytvára dokonale čistý vzduch bez alergénov.
 • Samočistiaci filter sa automaticky vyčistí raz za deň. Jednoduchosť údržby znamená optimálnu energetickú účinnosť a maximálny komfort bez potreby nákladnej alebo časovo náročnej údržby.
 • Týždenný časovač umožňuje nastaviť prevádzku klimatizácie na celý týždeň a tak ju nemusíte stále manuálne zapínať a vypínať. Na každý deň týždňa je možné nastaviť až 4 prevádzkové režimy. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač, ktorý umožňuje jedenkrát do dňa nastaviť zapnutie a vypnutie jednotky.
 • Režim zvýšeného výkonu umožňuje jedným stlačením tlačidla dosiahnuť maximálny výkon jednotky a pritom sa nemusíte obávať o účet za elektrickú energiu v prípade, že ho zabudnete vypnúť. Táto funkcia umožňuje schladenie alebo ohriatie miestnosti v najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálnej prevádzky aby neplytvala energiou.