Klimatizácie pre podnikanie

Dokonalé pracovné prostredie je nevyhnutné pre všetky podniky. Od veľkých supermarketov, kancelárske budovy, hotely, reštaurácie až po obchody s potravinami je nevyhnutné, aby sa kvalita vzduchu optimalizovala za každých okolností. Prečítajte si informácie o riešeniach klimatizácie pre vašu firmu. Komerčné lokality sa môžu pohybovať v rozmedziach veľkosti od niekoľkých stoviek až niekoľko tisíc štvorcových metrov. To je dôvod, prečo Daikin ponúka rad technologicky vyspelých systémov navrhnutých tak, aby spĺňali prakticky akúkoľvek výzvu: flexibilná, spoľahlivá a energeticky účinná klimatizácia Daikin, úprava vzduchu a kompletné systémy HVAC prinášajú absolútny komfort takmer v akejkoľvek budove.
Hotely

Celkové klimatizačné riešenie pre váš hotel. Od prispôsobených riešení vykurovania a klimatizácie po systémy riadenia s úsporou energie vám ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše hotelové izby, konferenčné miestnosti, reštaurácie a wellness centrá. Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vášho hotela. Nájdite to správne riešenie výberom veľkosti hotela alebo svojej potreby.

Maloobchodné predajne

Vytvorte klímu presne podľa prianí zákazníka. Zdokonaľte svoju firmu, uvítajte klientov s komfortnou klímou, a zároveň udržte svoje náklady pod kontrolou s nástrojmi na správu energie. Firma Pegas vám ponúka celkové klimatizačné riešenie pre vašu predajňu. Od energeticky účinného vykurovania a chladenia po spoľahlivé mrazenie ponúkame klimatizačné riešenia pre váš butik, maloobchodnú sieť alebo predajňu s potravinami. Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vašej predajne. Ponúkame riešenia pre predajne nepotravinového charakteru ako sú napr. butiky, malé predajne pre ktoré je vhodná aplikácia Sky Air technológie, ale aj pre veľké predajne s potravinami, kde dodávame riešenia VRV systémov, vetranie a VZT jednotky, aplikácie chladenia. To všetko s inteligentným ovládaním.
Voľný čas

Naše klimatické riešenia Daikin vytvárajú komfortné prostredie pre vašich hostí a znižujú vaše prevádzkové náklady pomocou energeticky úsporných technológií. Či už je váš projekt veľký alebo malý, sme výborne vybavení a pripravení vám pomôcť. Ponúkame riešenia vykurovania, chladenia, mrazenia a prípravy teplej pitnej vody pre budovy všetkých veľkostí, novostavby aj rekonštrukcie, ako aj výmeny a inovácie vašich súčasných systémov. Nájdite to správne riešenie výberom veľkosti projektu alebo svojej potreby. Bežne aplikujeme naše klimatizačné riešenia napr. pre telocvične, či reštaurácie. Veľkostne je ideálne riešenie pre malé priestory technológia Sky Air, pre stredne veľké priestory technológia VRV. Dodávanie čerstvého a zdravého vzduchu pre stredne veľké až veľmi veľké priestory prostredníctvom chladičov a vzduchotechnických zariadení. Riešenia pre malé až veľké aplikácie chladenia, čerstvý vzduch a vetranie pre veľmi veľké priestory prostredníctvom aplikácie VZT jednotiek. To všetko s inteligentným ovládaním.
Kancelárie a veľké administratívne budovy

Majte výdavky za energie svojich administratívnych priestorov pod kontrolou. S našimi Daikin zariadeniami pre kancelárie a veľké budovy výrazne znižujete prevádzkové náklady pomocou energeticky efektívnych klimatických riešení. S klimatizáciami Daikin môžete vy a vaši zamestnanci pracovať v pohodlí. Ponúkame celkové klimatizačné riešenie pre vašu budovu. Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po naše systémy riadenia budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše kancelárie a veľké budovy. Rôzne vnútorné vykurovacie telesá sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo začlenili do vašej kancelárskej budovy - kazetové jednotky, kanálové jednotky, nástanné jednotky, podstropné jednotky, parapetné jednotky. Naše riešenia pre kancelárie a veľké budovy sú navrhnuté na rýchle inštalácie a opätovne využívajú existujúce potrubie a káble, aby eliminovali dodatočné náklady a minimalizovali prestoj. Flexibilné jednotky, ako napríklad úplne plochá kazetová jednotka Daikin, zapadnú priamo do štandardných podhľadových rastrov a minimalizujú tak inštalačné náklady. Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vašej budovy. Naše riešenie Sky Air je ideálne pre menšie priestory so samostatným ovládaním pre každú jednotku. Naše riešenia VRV dokážu uspokojiť všetky vaše potreby klímy. Ideálne riešenie pre stredne veľké priestory s možnosťou ovládať jednotky centrálne alebo samostatne. Chladiče a vzduchotechnické zariadenia sú optimálnym riešením pre veľké priestory a pomocou centrálne riadeného systému uspokoja všetky vaše potreby klímy. Systém riadenia budovy a Intelligent Touch Manager umožňujú ovládať vašu klímu kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si medzi centrálnym a lokálne riadeným ovládaním, nastavte si časovače, optimalizujte svoju spotrebu energie s našimi nástrojmi riadenia energie a jednoducho integrujte do zariadení iného výrobcu. S našimi VZT jednotkami privádzajte čerstvý a zdravý vzduch do vašich kancelárií. Sú ideálne pre veľké priestory a kompatibilné so všetkými riešeniami Daikin s našim klimatizačným systémom.Priemyselné procesné chladenie

Riešenia vysokovýkonného procesného chladenia. Chladiace systémy Daikin sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požadovanému prostrediu pri rôznom priemyselnom využití. Keď vlastníte výrobné zariadenie alebo budovu, v ktorej sa nachádzajú veľké zásoby tovaru, je pre vaše podnikanie veľmi dôležité, aby váš klimatický systém pracoval po celý čas spoľahlivo. Od malých vinárskych závodov po veľké priemyselné sklady. Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia procesného chladenia, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám. Ponúkame riešenia pre: poľnohospodárstvo, dátové centrá, výrobu, spracovanie a skladovanie potravín, farmáciu, sklady, petrochemický priemysel či vinárne.Chladenie infraštruktúry dátových centier

Spoľahlivé a energeticky účinné chladiace riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky veľkých aj malých telekomunikačných pracovísk, serverových miestností a laboratórií. Technické chladenie nezačína o 9:00 a nekončí o 17:00. Dátové centrá a serverové miestnosti vyžadujú klimatizačnú ochranu 24 hodín denne za všetkých podmienok. Naše systémy sú navrhnuté tak, aby maximalizovali prevádzku v širokom spektre podmienok pri teplotách od -15 °C až do 50 °C. V nepravdepodobnom prípade zlyhania prevádzky je záložná jednotka v pohotovostnom režime. Preberanie prevádzky je automatické a prebehne hneď po odoslaní upozornenia o potrebe núdzovej opravy. Nikdy si nemusíte robiť starosti s vypínaním systému. Chladenie dátového centra spotrebuje omnoho viac energie než chladenie akéhokoľvek iného typu priestoru. Riešenia chladenia infraštruktúry sú navrhnuté tak, aby poskytovali celoročnú efektívnosť a znížili vaše ročné prevádzkové náklady.