Priemyselné chladenie

DAIKIN CONVENI-PACK

Conveni-Pack je unikátne komplexné riešenie, ktoré kombinuje komfortné chladenie a vykurovanie v jednom systéme, ktorý umožňuje účinné vykurovanie vašej predajne rekuperovaným teplom. 

Prečítajte si viac informácii o tomto riešeníCHLADIACE KONDENZAČNÉ JEDNOTKY ZEAS

Daikin ponúka bezkonkurenčné skúsenosti a spoľahlivosť v kompresorovej technológii. Kondenzačné jednotky ZEAS od Daikin v kombinácii so systémami Conveni-Pack a kondenzačnými jednotkami sú navrhnuté tak, aby ponúkali každému zákazníkovi riešenie, ktoré je pre neho ideálne.

Prečítajte si viac informácii o tomto riešeníCHLADIACE PRÍSTENNÉ VITRÍNY

Dodávame špičkové chladiace systémy na kľúč pre supermarkety, hypermarkety, mäsiarne, pekárenské obchody, hotely, zelovoce, obchody s lahôdkami a turistické zariadenia. Kvalitné a moderné riešenia pre chladenie v oblasti potravinárstva zaručujú skúsenosti a špičkový svetoví dodávatelia našej spoločnosti.

Prečítajte si viac informácii o tomto riešeníCHLADIACE OBSLUŽNÉ VITRÍNY PRE MäSO

Dodávame špičkové chladiace vitríny pre supermarkety, hypermarkety, mäsiarne, pekárenské obchody, hotely, zelovoce, obchody s lahôdkami a turistické zariadenia. Kvalitné a moderné riešenia pre chladenie v oblasti potravinárstva zaručujú skúsenosti a špičkový svetoví dodávatelia našej spoločnosti.

Prečítajte si viac informácii o tomto riešení