Chladiace obslužné vitríny pre mäso

Dodávame špičkové chladiace vitríny pre supermarkety, hypermarkety, mäsiarne, pekárenské obchody, hotely, zelovoce, obchody s lahôdkami a turistické zariadenia. Kvalitné a moderné riešenia pre chladenie v oblasti potravinárstva zaručujú skúsenosti a špičkový svetoví dodávatelia našej spoločnosti.Neta vitríny

Dizajn s vertikálnymi zrkadlami a zakrytými nohami sú tieto vitríny praktické pre vnútorné (plug-in) aj vonkajšie typy kompresorov. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Amora vitríny

Dizajn so zakriveným sklom a konštrukciou s uzatvorenými nohami vitríny je Amora vitrína praktické riešenie pre vnútorné aj vonkajšie typy kompresorov. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Ruana vitríny

Dizajn so okrúhlym sklom a konštrukciou s uzatvorenými nohami vitríny je Ruana vitrína praktické riešenie pre vnútorné aj vonkajšie typy kompresorov. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Royal vitríny

Dizajn vitríny s vertikálnym a zakriveným sklom je praktický riešením pre vonkajšie typy kompresorov. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.
Dizajn vitríny s priznanými nohami spolu s vertikálnym a zakriveným sklom je praktický riešením pre vonkajšie typy kompresorov. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Arma vertikálne vitríny

Vitrína je navrhnutá na skladovanie potravín v zadnej strane skrinky a je určená pre vnútorné jednotky. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Arma okrúhle vitríny

Vitrína je navrhnutá na skladovanie potravín v zadnej strane skrinky a je určená pre vnútorné (plug-in) jednotky. Vitrína má dizajn s okrúhlim sklom. Vitríny sú dostupné vo všetkých odtieňoch RAL farieb. Majú hliníkové a oceľové prevedenie a veľký priestor pre uloženie produktov. Vitríny ponúkajú osvetlenie vo vrchnej časti a hydraulické otváranie pre jednoduchý prístup.

Pool chladiace vitríny

Táto chladiaca vitrína je určená pre maximalizáciu predaja produktov a získanie pozornosti zákazníka. Ide o mobilné riešenie s vnútornou jednotkou a kolieskami. Horná časť vitríny je transparentná pre maximalizáciu viditeľnosti produktov.