Chladiace prístenné vitríny

Dodávame špičkové chladiace systémy na kľúč pre supermarkety, hypermarkety, mäsiarne, pekárenské obchody, hotely, zelovoce, obchody s lahôdkami a turistické zariadenia. Kvalitné a moderné riešenia pre chladenie v oblasti potravinárstva zaručujú skúsenosti a špičkový svetoví dodávatelia našej spoločnosti.












Chladiace regály pre mliečne a lahôdkové výrobky

Dizajn a dynamická štruktúra chladiacich regálov umožnia zostať všetky produkty čerstvé a zdravé. Chladiaci regál je možné dodať v rôznych možnostiach RAL farebných odtieňoch pre vnútorné a vonkajšie kabinety. Je možné si taktiež vybrať z troch druhov bočných panelov so zrkadlom, glazovaným sklom alebo zatvorenou variantou. Chladiace regály majú manuálne nočné žalúzie, LED osvetlenie a nastaviteľné police. Ako nadštandardnú výbavu je možné doobjednať elektrické nočné žalúzie, LED osvetlenie pod policami a ďalšie.









Chladiace regály pre ovocie a zeleninu

Tieto zariadenia sú navrhnuté pre kvalitné odprezentovanie tovaru a zároveň pomáhajú udržiavať vysokú čerstvosť ovocia a zeleniny. K dispozícii je opäť bohaté príslušenstvo ako možnosť vybrať si z troch druhov bočných panelov, osvetlenia, žalúzií a nastaveiteľným držiakom jednotlivých políc. 









Chladiace regály pre balené mäsiarske výrobky

Šikmý regálový systém a zrkadlá umiestnené na vrchu umožňujú dokonalú prezentáciu tovar. K tomuto produktu sú dostupné štandardné doplnky ako sú zrkadlá, plexi doplnky, manuálne nočné žalúzie, osvetlenie a voliteľné príslušenstvo ako elektrický nočný systém žalúzie, svetlo pod policami atď.









Chladiace ostrovné regály

Tieto regály je možné využiť v prevádzkach s lahôdkami, ovocím a zeleninou, baleným mäsom v supermarketoch a hypermarketoch. Majú všetky možnosti RAL farieb pre vnútorné a vonkajšie skrine. Manuálne žalúzie, LED osvetlenie a nastaviteľné držiaki políc. Je možné doobjednať voliteľné príslušenstvo ako elektrický nočný systém žalúzie, svetlo pod policami atď.









Chladiaca vitrína s posuvnými dverami

Systém posuvných dverí je praktickým riešením a jeho cieľom je zníženie spotreby energie spolu so zvyšovaním kvality uložených produktov.









Chladiaca vitrína so systémom zavesených dverí

Tento systém je vysoko úsporným riešením, ktorý šetrí energiu a produkty uchováva v perfektnej sviežosti. Je možné použiť 2, 3, 4 alebo 6 dverí pre rozmery 1870 mm, 2500 mm, 2810 mm a 3750 mm.









Chladiaca vitrína s bezrámovými dverami

Elegantné dizajnové riešenie. Je možné použiť 2, 3, 4 alebo 6 dverí pre rozmery 1870 mm, 2500 mm, 2810 mm a 3750 mm.









Plug-in chladiaci regál

Tento typ skríň umožňuje jednoduchú manipuláciu a rýchlu inštaláciu pre všetky druhy obchodov. Má 3 druhy bočných panelov a manuálnu nočnú žalúziu, LED osvetlenie. Ako nadštandardnú výbavu je možné doobjednať elektrické nočné žalúzie, LED osvetlenie pod policami a ďalšie.









AVIYA chladiace regály pre mliečne výrobky a lahôdky

Tieto regály poskytujú len panoramatické bočné panely. Majú všetky možnosti RAL farieb pre vnútorné aj vonkajšie skrine. Ako nadštandardnú výbavu je možné doobjednať elektrické nočné žalúzie, LED osvetlenie pod policami a ďalšie.










Mraziace skrinky Bora

Tieto regály majú vyhrievané sklo a filmom pokrytý úsporný sklenený systém pre redukciu energetickej náročnosti. Tieto dvere umožňujú najlepšiu prezentáciu výrobkov aj v prípade, že sú dvere často otvorené. K dispozícii sú 2 výškové varianty, ktoré sú dostupné v 2, 3, 4 a 5 dverových verziách.

Dostupná je aj plug-in verzia týchto mrazničiek, ktorá umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu.








Drevený dizajn regálu pre ovocie a zeleninu

Tento regál má veľkú plochu pre ukladanie produktov spolu so zrkadlami, ktoré sú umiestnené na vrchu. Je možné si zvoliť z troch druhov bočných panelov a manuálnu nočnú žalúziu, LED osvetlenie. Ako nadštandardnú výbavu je možné doobjednať elektrické nočné žalúzie, LED osvetlenie pod policami a ďalšie.