Profesionálne aromatizovanie priestorov

Vôňa vytvára emócie, ktoré vieme využiť v prospech firmy a značky. Vôňa je zapamätateľná a pozitívne vplýva na naše správanie. Prevoniame vaše firemné priestory od vstupných hál a recepcií cez zasadačky a kancelárie až po výrobné priestory alebo šatne zamestnancov. Vaše showroomy a obchodné prevádzky oživíme vôňou a vytvoríme z nich miesto, kde sa bude cítiť príjemne každý zákazník. Povzbudíme ich zmysly a docielime vhodné emócie spokojnosti na oboch stranách. Náš prinesie vôňu do diania dôležitých momentov vášho pracovného života. Prevoniame sály počas výnimočných osláv alebo veľké výstavné priestory počas strategických prezentácií vašich značiek a portfólia.

Výsledky senzorického marketingu zameraného na čuch dokazujú, že vôňa zvyšuje výkon zamestnancov, znižuje chybovosť vo výrobe a podporuje kreativitu. Prinášame univerzálne svieže a ľahké alebo intenzívne a energické kombinácie. Vytvárať emocionálne vzťahy k firme, značke alebo produktom, pomôže vlastná vôňa. Ponúkame účinný a exkluzívny nástroj, kedy sa vôňa stáva zapamätateľnou súčasťou identity vašej značky.

LEPŠIA BEZPEČNOSŤ A KVALITA VZDUCHU 

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj a servis produktov v oblasti chladiacej techniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel, vzduchotechniky a odvlhčovania. Na trhu pôsobíme od roku 2002. 

Z dlhoročných skúseností vieme, že ak nie je prevádzka klimatizačných alebo vzduchotechnických zariadení v optimálnom stave po dlhšiu dobu, môže spôsobovať nebezpečné pracovné podmienky, poruchy, či prehnané náklady na prevádzku. Pravidelná údržba zaručuje bezpečnú prevádzku jednotiek a jej súlad s miestnymi nariadeniami a požiadavkami. Spoľahlivosť vám zaručuje fakt, že o vaše zariadenia sa starajú odborníci. 

Tím spoločnosti Pegas, ktorý je súčasťou siete servisných partnerov sa usiluje vyvinút inteligentné služby a riešenia, ktoré prekonajú vaše očakávania. Myšlienka priviesť do priestorov aj vôňu prostredníctvom aroma atomizérov a difuzérov naše služby posúva ešte d'alej. Ponúkame aromatizovanie priemyselných a biznis priestorov, hotelov, wellness, kancelárii, alebo domov či bytov pomocou špeciálnych zariadení integrovaných priamo do vzduchotechniky. Nezabudli sme ani na tých, ktorí nemajú vzduchotechnické, vetracie jednotky. Pre nich máme v ponuke vol'ne stojace difuzéry.

Pre viac informácií si stiahnite náš katalóg a kontaktujte nás.