Vykurovanie a tepelné čerpadlá

Aj vy budete vysmiati! Vďaka tepelným čerpadlám Daikin Altherma

Získajte pre svoj domov špičkové riešenie od svetovej jednotky. Máme obrovské skúsenosti s vývojom energeticky najúčinnejších technológií na svete. Naše riešenia na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody navyše využívajú obnoviteľné zdroje energie. Napíšte nám a my vám radi pomôžeme.

PEGAS Vám ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach výberom produktu.

Daikin Altherma 3 H HT, špičkové tepelné čerpadlo typu vzduch-voda, vám poskytne maximálny komfort pri vykurovaní, chladení a príprave teplej vody. Dosahuje výstupnú teplotu až do 70 °C a energetickú účinnosť najvyššej triedy A+++. To všetko pri zachovaní extrémne tichej prevádzky, ktorú takmer nebudete počuť. Altherma 3 H HT je ideálna tak pre novostavby, ako aj rekonštrukcie.

Nechajte nám kontakt a my vám radi pomôžeme – s vysvetlením funkcií a benefitov, technickým poradenstvom, samotným výberom, financovaním aj montážou.


Nízkoteplotné tepelné čerpadlá typu vzduch-voda

Nízkoteplotné jednotky Daikin Altherma používajú tepelné čerpadlá typu vzduch-voda na vysoko energeticky účinné vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody.

Vysokoteplotné tepelné čerpadlá typu vzduch-voda

S našim energeticky účinným vysokoteplotným tepelným čerpadlom Daikin Altherma môžete jednoducho vymeniť svoj starý systém vykurovania a prípravy teplej pitnej vody.

Hybridné tepelné čerpadlo

Účinne kombinujte s tepelným čerpadlom Daikin Altherma Hybrid zdroje obnoviteľnej a klasickej energie na vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody.

Daikin Monoblock

Reverzibilný systém Monoblok vzduch-voda, ideálny pre domácnosti s obmedzeným vnútorným priestorom.

Tepelné čerpadlá využívajúce energiu podzemných zdrojov

Tepelné čerpadlá využívajúce energiu podzemných zdrojov Daikin získavajú teplo zo zeme, aby mohli účinne vykurovať, chladiť a pripravovať teplú pitnú vodu.

Rozvody UPONOR

Riešenia pre inštaláciu, sálavé vykurovanie a chladenie, lokálne rozvody tepla a infraštruktúru od spoločnosti Uponor.

Plynové kondenzačné kotle

Ideálne riešenie pre rekonštrukcie a výmenu starých plynových kotlov.